To czuję się dobrze i ogólnie zaczęłam inaczej traktować to wszystko dookoła mnie.
Ja wiem, że NIKT NIE MÓWIŁ, ŻE BĘDZIE ŁATWO.
Ale... zawsze można spróbować, zrobić coś w tym kierunku, żeby było łatwiej.
Trzeba w końcu zebrać siły, ruszyć dalej, nie stać w miejscu, bo się nie opłaca.
A reszta... przyjdzie z czasem.

