Pomieszaj to z wodą.


środa, 7 grudnia 2011

postanowiła popełnić samobójstwo.


...
Właśnie tyle się dzieje.
Nie przygotowuję się do próbnych, mam w dupie.
Jadę na 31, pomyślimy co później.
Autor: acountlesstwistedlie o 16:31 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Obczaj.

Moje zdjęcie
acountlesstwistedlie
Wyświetl mój pełny profil

Archiwizuj.

  • ►  2012 (1)
    • ►  lutego (1)
  • ▼  2011 (61)
    • ▼  grudnia (1)
      • postanowiła popełnić samobójstwo.
    • ►  listopada (4)
    • ►  października (25)
    • ►  września (31)

Podglądacze.

Powered By Blogger

Łączna liczba wyświetleń

Nikejszyn. Motyw Znak wodny. Obsługiwane przez usługę Blogger.