niedziela, 9 października 2011

be free, dziwko!


Dla mnie, najważniejsze jest to, że byłam dzisiaj z Tobą, może i chwilę, ale byłam.
Nic poza tym.
Uwielbiam te chwile, kiedy mogę na Ciebie popatrzeć, oczywiście kiedy nie patrzysz, a kiedy popatrzysz, ja uciekam wzrokiem jak gdyby nigdy nic, udając, że robię coś innego.
Albo kiedy śmiejemy się, sami nie wiedząc z czego.
Wystarczą mi Twoje oczy i latam.
Jedynym wytłumaczeniem jest to, że Cię kocham.
Kocham, jak nikogo innego.
I dziękuję za to, że jesteś.


Nikt nie mówił, że będzie łatwo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz