Pomieszaj to z wodą.
sobota, 8 października 2011
cały czas uczę się umierać.
Jest tak wcześnie, a wy już nie macie energii?!
Maluję paznokcie i nie wiem co stanie się z dzisiejszym dniem.
Nie wiem co mam robić, co mam myśleć, na co mam się przygotować.
Na to, że będzie NIE i zostanę tam sama.
Olej pozory, spójrz mi w oczy, zeskanuj dusze. Otrzyj łzy, złap za rękę, pomóż uciec
<S3.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz