sobota, 8 października 2011

cały czas uczę się umierać.



Jest tak wcześnie, a wy już nie macie energii?!
Maluję paznokcie i nie wiem co stanie się z dzisiejszym dniem.
Nie wiem co mam robić, co mam myśleć, na co mam się przygotować.
Na to, że będzie NIE i zostanę tam sama.


<S3.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz