niedziela, 30 października 2011

miss.


Hm, zapuściłam się tu trochę...
Jestem szczęśliwa.
Chciałabym więcej dni takich, jak dzisiaj.
Jak dla mnie, mogłoby tak zostać do końca.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz