Pomieszaj to z wodą.
czwartek, 27 października 2011
Nie chcę tego co jest teraz.
Nie czuję tego, co mam teraz przed sobą.
Nie teraz.
Nie jutro.
Nie nigdy.
Komu mogłabym się wygadać tak, żeby mnie zrozumiał?
1 komentarz:
monikaes
28 października 2011 00:08
ej myśle ze mi..
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
ej myśle ze mi..
OdpowiedzUsuń