wtorek, 11 października 2011

kurwa.


Nie powinnam.
I nieważne co zrobię i czego nie zrobię i tak będę Cię kochać, to mnie dołuje.
NOSZKURWAMAĆ!
Piszesz, że mnie kochasz, po to, żeby mnie wkurzyć?
Powiem tak, MISSION COMPLETE.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz