wtorek, 18 października 2011

my very own mistery.


Wydaje mi się, że dopiero jak mnie zajawi to tu napiszę.
A teraz... idę odpoczywać.
Chciałam jeszcze tylko nadmienić, że jakimś cholernym cudem nie potrafię się w Tobie odkochać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz