Pomieszaj to z wodą.
wtorek, 18 października 2011
my very own mistery.
Wydaje mi się, że dopiero jak mnie zajawi to tu napiszę.
A teraz... idę odpoczywać.
Chciałam jeszcze tylko nadmienić, że jakimś cholernym cudem nie potrafię się w Tobie odkochać.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz