sobota, 15 października 2011

could you care?


Potrzebuję z kimś się spotkać, posiedzieć, poprzytulać, wypłakać.
Nie radzę sobie z tym wszystkim, szczerze mówiąc, czuję się lepiej, kiedy jesteś obok niż jak Cię nie ma.
Ja wiem, że to dziwne, ale gdybyś mógł jakoś pomóc mi się z tym uporać.
To ostatnia rzecz, o którą Cię proszę, mogę Ci obiecać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz