Dlaczego tak łatwo ci wybaczam?
Dlaczego nie potrafię się na ciebie gniewać?
Dlaczego tak mocno złapałeś mnie w swoje sidła?
Wiesz, że one nie chcą mnie puścić?
A mi z tym cholernie ciężko i nie wiem co mam robić.
Wiesz, że chciałabym wrócić do ciebie, tylko teraz sama straciłam nadzieję, po tym, co usłyszałam.
Ploty szybko się rozchodzą, wiesz coś o tym.
Mam dosyć takiego życia.
Zmieniam towarzystwo, zmieniam otoczenie, zmieniam szkołę.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz