Nie, to nie ja.
Kocham Sebastiana<3.
Nie stoję ze spokojem z boku, bo po co, bo na co, bo po chuj?
Chcesz to się fochuj, to wojna o pokój,
wszystko po trochu, ruszam na pochód
Wpadnij w tym roku, dotrzymać kroku
Ja jestem gotów, jak wielu wokół
Wolne konopie to tu bez kłopotów
Tona pestek do obrotu, ziom
Chcesz to się fochuj, to wojna o pokój,
wszystko po trochu, ruszam na pochód
Wpadnij w tym roku, dotrzymać kroku
Ja jestem gotów, jak wielu wokół
Wolne konopie to tu bez kłopotów
Tona pestek do obrotu, ziom

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz