Pomieszaj to z wodą.
niedziela, 9 października 2011
We are finally free tonight.
Pogoda chujowa.
Jakichkolwiek planów, brak.
Zadania domowe odrobione.
Jedyne co mi teraz zostało to wpieprzenie jakiegoś porządnego śniadania.
Mogą być parufki. :3
Nie każdy chce dorosnąć.
Nie obraziłabym się też, gdybyś dał znak życia.
<S3.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz