Pomieszaj to z wodą.
piątek, 7 października 2011
planeta małp.
Od wtorku zaczynam dodatkowy angielski.
Dowiedziałam się, że będę w tej samej grupie, w której byłam rok temu, słit.
Jutro Skałka z Sebastianem (?), a teraz TIWI.
KOCHAM CIE!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz