piątek, 7 października 2011

planeta małp.






Od wtorku zaczynam dodatkowy angielski.
Dowiedziałam się, że będę w tej samej grupie, w której byłam rok temu, słit. 
Jutro Skałka z Sebastianem (?), a teraz TIWI.

KOCHAM CIE!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz