środa, 5 października 2011

Patrzaj.



Powiem tak:
1. Nie mam telefonu, nie żyję. :x
2. Odrobiłam wszystkie zadania domowe i pouczyłam się do wszystkich przedmiotów, które mam jutro. -.-
3. CHCE TEN PIERDOLONY TELEFON!
4. Ta pogoda za oknem jest dołująca...
5. ODZYSKAŁAM TELEFON!

Idę smsować. :3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz