Pomieszaj to z wodą.
czwartek, 6 października 2011
watch this shit and cry.
To nie ja, lol.
Mam 8mm, jaram się. :3
Poszłabym zapalić, ale mam ostatnią fajkę, a później będzie... HOHO!
Idę sobie pośpiewać, a co.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz