Może trochę się boję, ale z drugiej strony ... będę miała część kogoś do końca życia.
Te wasze żarty już nie są śmieszne, nie rozumiecie jak to jest, to widać.
To wszystko mnie przeraża.
Szykuje się fajny weekend, ale jutro dopiero środa.
Ja się muszę w końcu wyspać.
Jaram się tunelem.
Nierozumiemmatmy.
SKOŃCZ O TYM MYŚLEĆ DZIEWCZYNO!
<S3.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz