sobota, 17 września 2011

Thirtable...

Jeżeli coś szybko się kończy, to traci sens.
To się nie skończy, wierzę w nas.
+ Dobra bomba, nie jest zła.



KochamCie.<3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz