poniedziałek, 19 września 2011

they will never gonna take me...

Wszystko zepsułeś, nie lubię tej zabawy.
Nie mam już do tego nerwów.
Nie chcę teraz o tym rozmawiać, do wieczora.


klik.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz