Pomieszaj to z wodą.
sobota, 17 września 2011
first of the year.
Walić mam talent i inne programy rozrywkowe, które nie pozwalają spełniać mi się umysłowo.
I tak muzyka zawsze zostanie na pierwszym miejscu.
Chcę się w końcu napierdzielić...
Tak porządnie, po prostu mam taką ochotę, muszę się w końcu spełnić.
Chcę się zbliżyć, tak jak ostatnio.
<Sebastianu3.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz