sobota, 17 września 2011

first of the year.

Walić mam talent i inne programy rozrywkowe, które nie pozwalają spełniać mi się umysłowo.
I tak muzyka zawsze zostanie na pierwszym miejscu.
Chcę się w końcu napierdzielić...
Tak porządnie, po prostu mam taką ochotę, muszę się w końcu spełnić.

Chcę się zbliżyć, tak jak ostatnio.

<Sebastianu3.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz