sobota, 17 września 2011

Secondable...

Mogłabym skłamać.
Tylko powiedzcie mi, w jakim celu miałabym to robić?
Po co mi kopanie pod sobą dołów?
Siedzę w wystarczająco dużym, większego nie potrzebuję, dzięki.
Mam ochotę na wyjście z domu i nie wracanie.
W końcu jest sobota, coś od życia mi się należy.
Zamierzam się najebać, nie interesuje mnie, w jakim stanie wrócę do domu.

So close, no matter how far.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz