Pomieszaj to z wodą.
niedziela, 18 września 2011
Live it.
Dlaczego wstałam tak wcześnie, ktoś mi powie?!
Mam ochotę na piwo.
Mam 5mm (w końcu!) <3
Trochę boli mnie ucho, a nie jednak już nie.
A teraz ładuję telefon, mp4, idę się kąpać i czekam na trzynastą.
Jak wyżej.
Emarosa - Live it. Love it. Lust it.
<- klik.
<S3.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz