niedziela, 18 września 2011

Live it.

Dlaczego wstałam tak wcześnie, ktoś mi powie?!
Mam ochotę na piwo.
Mam 5mm (w końcu!) <3
Trochę boli mnie ucho, a nie jednak już nie.
A teraz ładuję telefon, mp4, idę się kąpać i czekam na trzynastą.
Jak wyżej.

Emarosa - Live it. Love it. Lust it. <- klik.


<S3.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz