sobota, 24 września 2011

share the sunshine young blood.




Mam ochotę jechać do Skałki. Tak o, po prostu, z nudów i nie ważne, ze jestem chora, bo choroba jak choroba, przeżyję jakoś. Cholernie mi się nudzi, muszę iść do sklepu, następny raz stracić 10 zł, na gówno, które niszczy mnie od środka i jest przy mnie przez jeden dzień.Oh ah eh.... Wychodzę?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz