piątek, 16 września 2011

Firstable...

Pomieszało mi się w głowie.
Muszę porozmawiać o uczuciach, w trybie natychmiastowym.
Nie wiem co myśleć.
Najpierw jest dobrze, później jest źle.
Najpierw jest blisko, później się oddala.
Gdyby mi nie zależało, wyjebałabym się na to.
Jest inaczej.
Wygląda to odwrotnie, dziwnie się z tym czuję.
Nie chcę żeby tak było, żeby tak to wyglądało.
Jest mi źle w środku, nie czuję się na siłach.

Jeżeli coś nie pasuje, to może należy do innej układanki?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz