Pomieszaj to z wodą.
środa, 28 września 2011
kręci się kręci.
KRĘCI SIĘ! <3
Zaprosiłam Sandru, a co się będę.
Przynajmniej mi (nam?) się nie nudzi.
Powiem tak...
Kocham Cię najmocniej na świecie.
+ Dziękuję, że mogłam poznać kogoś takiego jak Ty.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz