środa, 28 września 2011

kręci się kręci.


KRĘCI SIĘ! <3
Zaprosiłam Sandru, a co się będę.
Przynajmniej mi (nam?) się nie nudzi.
Powiem tak... 
Kocham Cię najmocniej na świecie.
+ Dziękuję, że mogłam poznać kogoś takiego jak Ty.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz