piątek, 16 września 2011

nie mam siły.

Czuję się, jakbym została olana.
Nie mam nawet czasu na pisanie tutaj.
Wychodzę, może dokończę coś później.


Nie oglądaj się za siebie.


<S3.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz