czwartek, 15 września 2011

window shopper.


Mam pytanie.
Czy coś się dzieje? 
Czy wszystko jest okej?
O co w tym wszystkim teraz chodzi?
Bo już sama nie wiem co mam o tym myśleć.
Piramidka.
To trochę więcej niż jedno pytanie, ale łotewa. 
U Ali dobrze.
Zjedliśmy frytki z naszą nieuzupełnioną ekipą
...i...
Jest jak jest.



Za mocno to czuję, za szybko się przywiązuję, nie czuję jak rymuję.


Sebastian, kocham Cię. <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz