Mam pytanie.
Czy coś się dzieje?
Czy wszystko jest okej?
O co w tym wszystkim teraz chodzi?
Bo już sama nie wiem co mam o tym myśleć.
Piramidka.
To trochę więcej niż jedno pytanie, ale łotewa.
U Ali dobrze.
Zjedliśmy frytki z naszą nieuzupełnioną ekipą
...i...
Jest jak jest.
Za mocno to czuję, za szybko się przywiązuję, nie czuję jak rymuję.
Sebastian, kocham Cię. <3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz