środa, 14 września 2011

I got it.

Mam to czego chciałam.
A teraz odrabiam lekcje i WYCHODZĘ!
+ Wywiadówka, jest się o co martwić?


Człowieku... naucz się myśleć.

<S3.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz