Pomieszaj to z wodą.
środa, 14 września 2011
I got it.
Mam to czego chciałam.
A teraz odrabiam lekcje i WYCHODZĘ!
+ Wywiadówka, jest się o co martwić?
Człowieku... naucz się myśleć.
<S3.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz