Dosłownie.
Nie mam już siły na nic, nie wiem jak dam radę i pościelę sobie łóżko.
Nie wiem jak wstanę z tego pieprzonego krzesła.
Nie wiem nic, nie nauczyłam się na jutro niczego.
Fajnie się zaczyna, nie wiem jak skończę.
Wołanie o pomoc nic by tu nie dała.
Chcę kolczyka.
Czasami, po prostu wypadałoby zapomnieć.
<S3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz